Movies
Ratings
537
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5