Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0