Series
Ratings
11
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 3.5