Movies
Ratings
50
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0