Movies
Ratings
211
MaggieRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 4.0