Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 3.0
Mr. DeedsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Tooth FairyRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
This Is 40Rated ★ 4.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5