Movies
Ratings
499
The AmateurRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.5