Series
Ratings
154
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 1.0
One Piece Season 6-2: Sky Island - The Golden BellRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 17Rated ★ 4.0
- 원주민 공포만화Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5