Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0