Series
Ratings
49
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0