Movies
Ratings
125
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5