Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5- The Winter of the Year was WarmRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5