Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.5
Buzzer BeatRated ★ 1.5
Padam PadamRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0