Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.5- Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Late BlossomRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 4.5
Love TrulyRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0