Movies
Ratings
32
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5