Series
Ratings
16
She Was PrettyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0