Series
Ratings
29
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0