Series
Ratings
12
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0