Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Masters of HorrorRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
WeedsRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0