Titles you rated
CodaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5