Movies
Ratings
424
EquilibriumRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0