Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0