Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0