Movies
Ratings
118
ThorRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
GeostormRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 0.5