Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
AjinRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- AjinRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5