Titles you rated
New HeartRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0