Titles you rated
School-Live!Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
ReLIFERated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 4.0