Movies
Ratings
289
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Dull-Ice FlowerRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5