Movies
Ratings
728
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5