Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5