Titles you rated
LostRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5