Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0