Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0