Titles you rated
300Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0