Titles you rated
AlfieRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0