Movies
Ratings
467
A. I. RisingRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Journey's EndRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Cold SkinRated ★ 3.0
Orbiter 9Rated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Catcher Was a SpyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0