Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5