Movies
Ratings
220
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Juror 8Rated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0