Series
Ratings
132
AemaRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5