Titles you rated
Black SummerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0