Titles you rated
DuneRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0