Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- NarutaruRated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0