Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 3.0
- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5