Movies
Ratings
105
Home AloneRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 2.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 3.0