Movies
Ratings
136
AcceptedRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0