Movies
Ratings
349
I Can SpeakRated ★ 4.0
Song to SongRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0