Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5