Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
DevotionRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5