Movies
Ratings
59
School of RockRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0