Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0